PHIBROWS

PHIBROWS 

je přirozená metoda permanentního make upu, tzv. microblading. Jeho největší výhodou je zcela naturální vzhled obočí a to díky vláskové metodě, kdy jsou jednotlivé chloupky vykreslovány sterilním ručním perem ve sledu přirozeného růstu obočí. Správný tvar a symetrii zajišťuje měření pomocí Phi aplikace.

Pigment je aplikován pouze do vrchní vrstvy kůže, čímž se zabrání rozpývání a změně barevnosti, jak tomu často bývá u klasické metody permanentního make-upu.

TRVANLIVOST 

Microblanding touto metodou vydrží cca 18 měsíců a to v závislosti na typu kůže, imunitě, věku, životním stylu a hlavně následné péči po aplikaci. Obecně platí, že čím mastnější kůže, tím dříve je pigment z pokožky vyloučen.

APLIKACE

Samotný zákrok se skládá z krátké konzultace, kde posoudím stav Vaší pokožky, společně vybereme ideální barvu pigmentů a seznámím Vás s průběhem celé procedury, která trvá cca 2 hodiny v závislosti na stavu Vašeho obočí.

Bolestivost zákroku je minimální, v druhé fázi vždy aplikuji silné anestetikum, aby bylo ošetření pro Vás co nejkomfortnější. Zákrok probíhá vleže za dodržení veškerých hygienických zásad, nástroje používám sterilní jednorázové.

FINÁLNÍ VÝSLEDEK

Obočí je kompletně zahojeno cca po 28 dnech. Počáteční intenzivní barva během prvních dní vybledne a postupně pak opět tmavne do finální podoby. Obočí je po zahojení o 40% světlejší a chloupky o 10-15% tenčí než bezprostředně po první aplikaci. V 99% případů je potřebná korekce, která se provádí 5-6týdnů od aplikace.


KONTRAINDIKACE

K zásadním kontraindikacím patří těhotenství, kojení, keloidní jizvy, epilepsie, imunodeficience, onkologická onemocnění, infekční onemocnění, viróza, nemoci krve a užívání antibiotik.

Moje práce: