MEZOTERAPIE a PLAZMALIFTING 

MEZOTERAPIE

MICRONEEDLING

Mezoterapie - mikrojehličkování

Omlazující koktejl cenných živin a hydratačních látek pro krásnější pleť

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne.

Po ošetření se zlepší vzhled, struktura a pružnost pleti. Zpomalí se proces stárnutí a v kůži se nastartují revitalizační procesy. Ošetření se doporučuje i jako prevence projevů stárnutí a tvorby vrásek.

vysoký obsah kyseliny hyaluronové

hydratace pokožky

zvýšení objemu a elasticity pokožky

vyhlazení vrásek a zabraňuje tvorbě nových

hebkost pokožky

zúžení pórů

sjednocení tónu pleti

zesvětlení pigmentových skvrn

PLAZMA-LIFTING

Plazma pen- Phi- Ion

Proces vyvolává okamžité stahování a napínání kožních vláken, aby se vytvořil liftingový remodelační a omlazující účinek.

Lifting horních očních víček bez operace a okamžitá redukce vrásek, stroupky se během 5-7 dnů vyhojí a zůstane krásně omlazené oční okolí. Stačí jediné ošetření. Hojení stroupků trvá cca týden. Efekt vydrží cca 1-3 roky. Podobné výsledky jako při chirurgickén zákroku, ale méně invazivní, bez jediného střihu nebo stehu.

Bezbolestné, bez rekonvalescence.


Pro jakou pleť se hodí?

- Vrásky

- Dehydratovaná pleť

- Pleť s rozšířenými póry

- Pigmentové skvrny

- Jizvy po akne

- Strie ...